Napisz lub zadzwoń!

biuro@time2talk.pl

Kilka słów o nas

Angielskiego uczymy od lat. Pracowaliśmy w różnych szkołach i wciąż szukaliśmy miejsca, które mogłoby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających uczniów. Naszą ambicją i marzeniem zawsze było tworzenie nowoczesnej szkoły, która wysoki poziom nauczania łączyłaby z kameralną atmosferą. Szkoły, w której lektor mógłby do każdego kursanta podejść indywidualnie.

W końcu postanowiliśmy zrobić to po swojemu i stworzyliśmy taką szkołę, w jakiej sami chcielibyśmy się uczyć.

Założyliśmy Time2Talk z nadzieją, że będzie to dla Was przestrzeń, gdzie w przyjaznych warunkach można uczyć się angielskiego efektywnie, przełamywać barierę językową oraz nabierać pewności siebie w mówieniu.

Nauka języka obcego to proces fascynujący, ale też niełatwy - wymaga systematycznej pracy własnej. My na drodze rozwoju językowego spełniamy rolę Waszego przewodnika: motywujemy, wspieramy i pomagamy osiągać wyznaczone cele.

Nasi kursanci to dorośli, wymagający uczniowie, dla których ważny jest osobisty rozwój, podnoszenie swoich kwalifikacji i poczucie, że dobrze zainwestowali pieniądze. Tacy uczniowie stawiają poprzeczkę wysoko, a my wierzymy, że możemy sprostać ich oczekiwaniom.

5 powodów, dla których warto wybrać Time2Talk

• wysoka jakość nauczania za rozsądną cenę
  • małe grupy (do 6 osób)
  • indywidualne podejście do każdego kursanta i kameralna atmosfera
  • profesjonalizm i zaangażowanie lektorów
  • dogodna lokalizacja blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego

Jak uczymy

Uczymy mówić płynnie, poprawnie i z dobrym akcentem.

Nasza metoda opiera się na przekonaniu, że najważniejsza jest zdolność skutecznego porozumiewania się. Kładziemy więc nacisk nie tylko na komunikatywność, znajomość słownictwa oraz przełamywanie bariery w mówieniu, lecz także na poprawną wymowę i unikanie błędów gramatycznych, które często zakłócają komunikację. W czasie zajęć przeznaczamy maksymalną ilość czasu na mówienie po angielsku i eliminujemy używanie języka polskiego.

Pracujemy w małych grupach.

Grupy liczą do 6 osób, co gwarantuje naukę w kameralnych i komfortowych warunkach - każdy kursant ma dużo czasu, żeby mówić, dzięki czemu aktywnie uczestniczy w zajęciach. Zapewniamy indywidualne podejście do kursanta, a jego postępy i zadowolenie są dla nas priorytetem.

Nasze zajęcia są ciekawe i motywujące.

Korzystamy z najnowszych podręczników i materiałów dydaktycznych renomowanych wydawnictw językowych. Dbając o to, aby nasze zajęcia były urozmaicone wykorzystujemy materiały autentyczne (artykuły prasowe, blogi, newsy), multimedia (nagrania audio, filmy, źródła internetowe) oraz gry i zabawy językowe. Pracujemy systematycznie - na każdych zajęciach powtarzamy wcześniejszy materiał, regularnie sprawdzamy wiedzę naszych kursantów i dostarczamy informacji zwrotnych na temat ich postępów.

Pytamy Cię o zdanie.

W ciągu semestru przeprowadzamy ankiety na temat naszych kursów, starannie analizujemy odpowiedzi, a następnie wdrażamy zmiany tam, gdzie są potrzebne. Opinie naszych kursantów są dla nas ogromnie ważne.

Nasi lektorzy

• Lektorzy polscy

to absolwenci studiów filologicznych na Uniwersytecie Warszawskim, z wieloletnim stażem w nauczaniu angielskiego.
  • Native speakers

to profesjonalni nauczyciele języka angielskiego o kwalifikacjach potwierdzonych certyfikatami CELTA i DELTA.

Łączymy profesjonalizm z pasją do języków obcych

Poza angielskim znamy inne języki i chętnie uczymy się nowych. Dzięki temu wypracowaliśmy skuteczne metody nauki i lepiej rozumiemy trudności, z którymi borykają się nasi kursanci. Chcemy być dla nich partnerami w procesie uczenia się języka obcego.

Mamy wiedzę i entuzjazm, którymi chcemy się dzielić

Lubimy naszą pracę - lubimy uczyć innych tego, czego sami się nauczyliśmy, lubimy pomagać im w rozwijaniu swoich umiejętności, lubimy z nimi rozmawiać.