Napisz lub zadzwoń!

biuro@time2talk.pl

537 508 506


Kurs 
TOEFL

 
Marzą Ci się studia za granicą? A może właśnie poza granicami kraju szukasz wymarzonej pracy? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak”, to będziesz potrzebować certyfikatu TOEFL. Z nami zdobędziesz go bez najmniejszego trudu.
 
Organizowany przez nas kurs TOEFL przygotowuje uczestników do międzynarodowego egzaminu Test of English as a Foreign Language – czyli dla wszystkich, dla których język angielski nie jesjęzykiem ojczystym. Stworzony przez nas kurs TOEFL bazuje na praktycznej wiedzy dotyczącej tego rodzaju egzaminu. Skupiamy się na jego stronie formalnej (struktura egzaminu i jego specyfika), a także na jego praktycznych aspektach czyli znajomości podstawowych zasad języka angielskiego, których znajomość jest wymagana na danym poziomie. Po zakończeniu kursu będziesz czuć się pewniej, co odzwierciedli wysoki wynik uzyskany na teście.
 
Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły położonej w centrum miasta Warszawa, gdzie regularniu organizujemy kurs TOEFL. Gwarantujemy efektywną naukę w małych grupach i kameralnej atmosferze. Dzięki tej metodzie każdy uczestnik kursu może w pełni sprawdzić swoje umiejętności i monitorować poczynione postępy. Na zakończenie zorganizujemy próbny egzamin, z którego dowiesz się, jakie postępy poczyniłeś od początku kursu. Do każdego z kursantów podchodzimy indywidualnie, gdyż zależy nam na satysfakcji i Twoim sukcesie. Już teraz skontaktuj się z nami i zapisz się na kurs, dzięki któremu zrealizujesz swoje językowe marzenia.