Napisz lub zadzwoń!

biuro@time2talk.pl

537 508 506


Kurs FCE

Chcesz uzyskać potwierdzenie, że Twoja znajomość języka angielskiego jest na poziomie średniozaawansowanym? A może potrzebujesz certyfikatu, który pozwoli Ci dostać się na wymarzone studia lub uzyskać wymarzoną pracę? Jeśli tak to zapisz się do nas na kurs FCE. 
 
Kurs FCE czyli First Certificate In English to podstawowy dokument wymagany przez wiele instytucji państwowych, prywatnych, a także oświatowych. Jest potwierdzeniem na to, że potrafisz swobodnie komunikować się w języku angielskim w różnych sytuacjach. To właśnie ten certyfikat pomoże Ci nie tylko dostać się na studia, ale też zdobyć pracę, np. jako pilot wycieczek.
 
Jeżeli jesteś zainteresowany zdaniem podstawowego egzaminu z języka angielskiego i uzyskaniem swojego pierwszego certyfikatu, serdecznie zapraszamy do naszej szkoły. Znajduje się w centrum miasta Warszawa, w pobliżu stacji metr - dotrzesz do nas szybko i bez problemów. 
 
Stworzony przez nas kurs FCE pozwoli Ci nie tylko poszerzyć zakres słownictwa oraz wzbogaci Twoje wypowiedzi, ale przede wszystkim przygotuje Cię do egzaminu. Program kursu jest ściśle zależny od formy, w jakiej należy zdać egzamin. Od nas dowiesz się jak wygląda taki egzamin, czego możesz się spodziewać, a przede wszystkim sprawdzisz, na który aspekt egzaminu powinieneś położyć największy nacisk.
 
Gwarantujemy pełne zaangażowanie naszych lektorów w Twoją naukę. Jesteśmy dumni z naszych absolwentów i cieszymy się, jeśli dzięki naszej pracy mogą pochwalić się swoimi sukcesami. I Ty dołącz do ich grona.