Napisz lub zadzwoń!

biuro@time2talk.pl

537 508 506


Kurs CPE

Jeśli język angielski nie stanowi dla Ciebie żadnej bariery i czujesz, że wspiąłeś się na najwyższy z możliwych poziomów, najwyższa pora sprawdzić swoje umiejętności w praktyce. Zapisz się na kurs CPE i zdobądź międzynarodowy certyfikat, który to potwierdzi!
 
 
Certificate of Proficiency in English czyli CPE to najwyższy z możliwych certyfikatów, jaki może uzyskać każda osoba, dla której język angielski nie jest językiem ojczystym. Potwierdza on biegłą znajomość tego języka i jest dowodem umiejętnego posługiwania się nim w każdej możliwej sytuacji – prywatnej lub biznesowej, zarówno w mowie, jak i piśmie. Kurs CPE ma za zadanie przygotować słuchaczy do egzaminu końcowego, aby uzyskali na nim jak najwyższy wynik. 
 
 
Każdy organizowany przez nas kurs CPE odbywa się w siedzibie naszej firmy - w mieście Warszawa. Gwarantujemy kameralną atmosferę na zajęciach i małe grupy, dzięki którym na bieżąco będziesz mógł monitorować swoje postępy, a przede wszystkim będziesz czuć się swobodnie, co przełoży się na lepsze efekty i większe umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim. 
 
U nas dowiesz się jak wygląda egzamin w praktyce, a podczas całego kursu zostanie omówiony każdy jego aspekt. Dzięki temu uzyskasz pozytywny wynik - bez zbędnych nerwów. Z tym certyfikatem każda placówka oświatowa, jak i każda firma na całym świecie będą stać przed Tobą otworem, a Ty zrealizujesz wszystkie swoje marzenia.