Napisz lub zadzwoń!

biuro@time2talk.pl

537 508 506

 

 KURS CAE

 

Chcesz uzyskać potwierdzenie swoich umiejętności posługiwania się językiem angielskim? Zależy Ci na posiadaniu certyfikatu językowego honorowanego na całym świecie? Liczysz na lepszą perspektywę zatrudnienia? Zapisz się na nasz kurs CAE, podczas którego pomożemy Ci solidnie przygotować się do egzaminu Cambridge Certificate in Advanced English. Dzięki uczestnictwu w kursie zwiększysz swoje szanse na uzyskanie pozytywnego wyniku.

 

 

Wejdź z nami na poziom zaawansowany i zdobądź certyfikat CAE!  

 

 

Kurs CAE pomoże Ci rozwinąć umiejętności posługiwania się angielskim na poziomie zaawansowanym (C1). Sprawi, że będziesz czuć się pewnie używając tego języka w mowie i w piśmie - zarówno w życiu codziennym, jak i sprawach zawodowych.

 

Kurs CAE obejmuje:

 

30 zajęć 90-minutowych,

materiały dydaktyczne,

egzamin próbny.  

 

Każdemu uczniowi poświęcamy maksimum uwagi, ponieważ zajęcia odbywają się w 4-6- osobowych grupach. Zapewniamy przy tym doskonałą atmosferę, która sprzyja efektywnej nauce. Wykwalifikowani lektorzy z podejściem pedagogicznym potrafią przekazać wiedzę w ciekawy sposób, skutecznie motywując do nauki. Podczas naszego kursu nauczysz się mówić nie tylko swobodnie, ale i poprawnie.

 

Zdobędziesz też umiejętność pisania zarówno formalnych, jak i nieformalnych tekstów. Poszerzysz też słownictwo i znajomość gramatyki na poziomie C1, co pomoże Ci zdać egzamin CAE z satysfakcjonującym wynikiem. Jeśli chcesz rzetelnie i w bezstresowych warunkach przygotować się do egzaminu, zapisz się na kurs CAE jeszcze dziś. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj mailowo lub przez formularz.