Napisz lub zadzwoń!

biuro@time2talk.pl

537 508 506

Konwersacje

 

Lubisz język angielski? Chcesz się wreszcie nauczyć mówić tak, by bez obaw dyskutować na każdy temat? Zapomnij o biernej znajomości słownictwa i gramatyki. Na naszych zajęciach nowe słowa, zwroty i struktury gramatyczne będziesz poznawać i ćwiczyć podczas dyskusji. Mówić po angielsku najlepiej nauczysz się w praktyce. A pomogą Ci w tym konwersacje w Time2Talk.

Konwersacje z angielskiego: Warszawa

Mała grupa, przyjazna atmosfera i ciekawe, a czasem też kontrowersyjne tematy wciągną Cię w ożywioną dyskusję nawet jeśli wydaje Ci się, że jesteś nieśmiały. Zajęcia prowadzimy w oparciu o autentyczne materiały: wideo, artykuły prasowe, newsy. Poruszamy różnorodne zagadnienia z wielu dziedzin rozmawiając o społeczeństwie, edukacji, pracy, medycynie, nowych technologiach, psychologii, ekologii i na wszelkie aktualne tematy. Tak właśnie wyglądają konwersacje w naszej szkole językowej. Jeżeli znasz angielski przynajmniej na poziomie B1+, skontaktuj się z nami i zapisz na kurs. Zawsze jest dobry moment, by zacząć mówić!

Zajęcia konwersacyjne w Time2Talk:

● pomogą Ci rozwinąć dwie najważniejsze w komunikacji kompetencje językowe – mówienie i rozumienie ze słuchu,
● będą świetną praktyką przed wyjazdem zagranicę czy podjęciem pracy w miejscu, gdzie angielski będziesz wykorzystywać na co dzień,
● pozwolą Ci zredukować polski akcent – dzięki nim nauczysz się poprawnej wymowy,
● sprawią, że przyswoisz struktury przydatne podczas swobodnej rozmowy, co zapewni Ci płynność mówienia bez względu na poruszany temat,
● połączą przyjemne z pożytecznym – spędzisz czas w miłym gronie, rozmawiając na interesujące Cię tematy, a lektor poprowadzi Cię tak, byś zaczął mówić lepiej i pewniej.

Podoba Ci się taka forma zajęć? Napisz lub zadzwoń do nas i zapisz się na kurs w najbliższym semestrze. Zapraszamy!